Nerobet Para Yatırma Alternatifleri

Nerobet ödemeleri hızlı ve rahattır. Bu, oyuncuların hasılatlarını mantıklı tek vakitte alma temennisiyle siteye bağlanma sebeplerinden biridir.
Sitede sağlanan çeşitli alternatifleri kullanarak hatıranda para yatırabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Visa, Visa Electron, MasterCard ve Maestro gibi kredi ve banka kartı ödemelerini kullanabilirsiniz. Banka ve kart bilgilerinizi vermenizi gerektirmeyen Jeton, Papara ve Pay Adaleye gibi e-Cüzdanları da kullanabilirsiniz.

Depozitolar, Pay Adaleye dışında, depozitolarda % 15 maliyet alan herhangi tek ücrete tabi değildir. Aktarılabilir minimum değer, Pay Adaleye kullanılarak 100 TL ve 150 TL’dir. Transfer edebileceğiniz maksimum değer farklı usullere göre değişir.

Para çekme Harekâtları

Nerobet’teki para çekme harekâtları, epey ödeme usulü vasıtası ile hızlı tek süreçtir. Kazançlarınızı direk banka havalesi, Jeton, Visa, Papara, Mastercard, Hatıranda Havale ve Pay Giga ile sürükleyebilirsiniz.
Asgari çekilebilir değer 100 TL iken tek tek operasyondaki maksimum değer 20.000 TL ‘dir. Maaş para çekme sınırı $ / € / TL 50.000 Istikametten tarif edilmiştir fakat VIP gidişatınıza bağlı Istikametten uzatılabilir. Nerobet‘te Ödemeler 72 saat içerisinde harekâta koyulur ve hesabınızda 3 ila 5 iş günü içerisinde kullanılabilir.